В Одесі чорні діри на дорогах ліквідовують штурмовики Дарта Вейдера

Чорні діри існують не лише у космосі, їх цими днями виявили штурмовики Дарта Вейдера і в "перлині біля моря" - Одесі. Зовсім не випадково вони звернули свою увагу саме на це місто. Адже саме тут міститься їхній земний осередок - Інтернет партія України, яку очолює народний депутат Дмитро Голубов.
Одеситам добре знайомі опікувані ним космічні пришельці. Не раз більше тисячі з них марширувати по Дерибасівській і танцювали біля пам'ятника Дюку. Але не лише розважаються і розважають ці штурмовики. Виправдовуючи свою назву, вони неодноразово і досить успішно штурмували магазини, які торгували курильними сумішами та більш небезпечною "травкою", підпільні наливайки, нищили огорожу приватних структур, які намагалися "прихватеризувати" морське узбережжя. Знайшлась робота їм і нині.
Створивши ефективну групу комунальної підтримки, штурмовики великого полководця Дарта Вейдера у перервах між космічними баталіями вирішили навести лад на дорозі біля Пересипського мосту. "Таких чорних дір, як на одеських дорогах, я не бачив ніде у Галактиці. Далі терпіти подібну ситуацію було неможливо! Йдучи назустріч мольбам одеситів і не очікуючи милості дорожніх служб, я розробив і очолив операцію "Молочний шлях", який українці називають чумацьким, і маю намір привести одеські дороги у відповідність зі с стандартами трас "Формули-1", - заявив Дарт Вейдер. Сказано - зроблено. 23 березня одесити і гості міста були шоковані футуристичним виглядом комунальників. Проїзжаючі машини сигналили, пішоходи кам'яніли від подиву. А зіркові комунальники робили свою справу. Вони залатали діри на дорозі, уклавши там 280 квадратних метрів нового асфальту.

Figaro News