Тернопільські "даішники" вийшли "на полювання"

На даний час, керівництво УМВС України в Тернопільської області стурбовано станом транспортної дисципліни серед водіїв транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів. Зростання кількості автопригод за участю даних водіїв, порушень ними Правил, норм та стандартів у сфері безпеки дорожнього руху, нехтування елементарними нормами безпеки при перевезенні пасажирів обумовлюють вжиття невідкладних заходів.

З метою попередження аварійності на пасажирському транспорті, посилення роботи щодо зміцнення дисципліни водіїв під час здійснення перевезень та підвищення технічної готовності автобусів до експлуатації під час літнього сезону на території міста Тернополя та області в період по 31 березня 2015 в області проводяться цільові профілактичні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху на пасажирському транспорті.

Основні завдання, що ставляться організаторами заходів - профілактика аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, попередження порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів, особливо тих, що надають послуги з перевезення пасажирів, здійснення державного контролю за дотриманням автопідприємствами законодавства у сфері безпеки дорожнього руху й притягнення до відповідальності посадових осіб автопідприємств, якими допущено порушення у зазначеній сфері

На особливому контролі працівників ДАІ будуть знаходяться питання дотримання умов режиму праці і відпочинку водіїв та здійснення перевезень організованих груп дітей до місць відпочинку та на екскурсії. З цією метою будуть здійснюватися спільні перевірки автомобільних перевізників на предмет належного проведення перед рейсового огляду водіїв та дотримання положення про робочий час і час відпочинку. Особлива увага буде звернута на боротьбу із нелегальними перевезеннями на території області.

Інформаційний простір Тернопілля