ГИБДД запрошує маленьких кримчан взяти участь в онлайн-конкурсі і виграти планшетний комп'ютер

Державтоінспекція Росії в рамках соціальної акції "Прогноз безпеки" проводить для дітей Криму і 10 інших регіонів країни онлайн-конкурс "Повелителі негоди", головним призом якого є планшетний комп'ютер.

Як повідомляє прес-служби кримського управління ДАІ, конкурс являє собою інтерактивну гру-розмальовку, головними героями якої стали Светик і Непогодка - мультиплікаційні персонажі кампанії "Прогноз безпеки".

П'ять розворотів розмальовки присвячені найбільш небезпечним для дітей- пішоходів погодних умов: дощу, туману, снігопаду та ожеледиці. Крім того, окремо автори розповіли, як правильно і по погоді вибирати взуття.
Нескладні поради та рекомендації проілюстровані малюнками, де Светик і Непогодка демонструють правильну модель поведінки.


З розмальовки діти дізнаються, як переходити дорогу з парасолькою, коли потрібно надягати світлоповертаючі жилети і використовувати світлоповертаючі елементи, чим небезпечні капюшони і шапки в негоду, як не посковзнутися на льоду. Розмальовка буде доступна і в друкованій версії, - їх отримають діти молодших класів кримських шкіл і дитячих садів, а також кілька тисяч примірників вручать у решти 10 регіонах - учасників кампанії "Прогноз безпеки".

"Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно зайти на сторінку проекту та слідувати інструкціям. Переможець отримає в нагороду сучасний планшет. Конкурс проводиться до 30 квітня", - зазначають у кримської Державтоінспекції. Втім батькам не обов'язково чекати місяць, щоб порадувати дитину планшетом. Технопортал пропонує широкий вибір планшетів від китайських брендів. http://catalogue.technoportal.ua/tablet/variations- planshety-kitajskih-brendov.html Ціна і якість вас приємно здивують. . http://kianews.com.ua

Новини Криму