ГИБДД Керчі за два дні склали шість протоколів за порушення швидкості

В Керчі, з 18 по 20 березня співробітники ДАІ провели профілактичну операцію "Водій! Зменш швидкість!". Про це повідомляє прес - служба УМВС Росії по г. Керчі, - передає Кіровоград.ФМ

"Співробітники ДАІ провели профілактичні бесіди з водіями транспортних засобів щодо дотримання Правил дорожнього руху, зокрема, швидкісного режиму, так як від їх дій залежить життя та здоров'я інших учасників дорожнього руху".

За період проведення оперативно-профілактичної операції інспекторами ДАЇ р. Керчі складено шість адміністративних протоколів відносно порушників швидкісного режиму.

Згідно санкції ст. 12.9 КоАП РФ (перевищення встановленої швидкості руху), правопорушникам загрожує штраф від 500 до 2500 тисяч рублів, а в окремих випадках можливий штраф у вигляді позбавлення прав на термін до півроку.

"Працівники Державтоінспекції сподіваються, що акція "Водій! Зменш швидкість!" залишиться в пам'яті автомобілістів, і вони будуть більш відповідально ставитися до життя і здоров'я, не наражаючи на небезпеку ні себе, ні оточуючих людей на дорозі".

Безпека на дорогах має стати для кожного нормою в процесі руху. Служба новин Керч.ФМ .
http://kerch.fm

Новини Криму